Textová přání ke svátku
Ostatní
Simona - přání ke svátku

Od svítání do stmívání,
splní se Ti tajné přání!
Dneska si užij ten svůj den,
přejem, Simonko, Tobě jen!


Blahopřání Simona je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dědečka. Podívejte se též na Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Mohlo by vás také zajímat Přání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Simona sdíleli se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Simona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Simona, přání ke svátku, Květiny, oslava, 2021, pro sestru a sestru

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestru, neteř, učitele, prarodiče, prababičku, rybáře, šéfa, profesorky, štamgasty, spolupracovníky, chlapa, sousedy, turisty, tchána, seniory, geokeškaře, kamarády, trenéry, partnera, mámu, slečny, tetu, ségru, podřízené, kluky, přítele, strýce, milenku, bratrance, rodiče nebo pro maséry.


Klíčová slova: oslava, 2021, Simona, vtipné, Simona, 2021, veršované, pohlednice, text, texty, Ke svátku, ke stažení, mms, blahopřání, zdarma, přání, dětské, narozeninové, narozeniny, obrázky, přáníčko, básnička, elektronické, přáníčka, verše, sms


Dnešní den (18. květen 2021) slaví svůj svátek Nataša a Timea, zítra (19. květen 2021) oslavuje jmeniny Ivo a Celestýn, pozítří (20. květen 2021) má svátek Zbyšek a Zbyška, 21. květen 2021 bude mít svátek Monika a Mona. 22. květen 2021 bude slavit Emil a Rita.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martina

Přání ke kulatinám

Blahopřání pro Miroslava

Přání k narozeninám pro manžela

Zamilované stýskací SMS

Soused kverulant

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů