Textová přání ke svátku
Ostatní
Simona - přání ke svátku

Od svítání do stmívání,
splní se Ti tajné přání!
Dneska si užij ten svůj den,
přejem, Simonko, Tobě jen!


Přáníčko Simona patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dědečka. Podívejte se též na Přáníčko pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Přání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Simona) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Simona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Simona, přání ke svátku, Kytičky, <strong>Simona</strong>, pohlednice, pro pradědu a pradědu

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pradědu, neteř, myslivce, spolužáky a spolužačky, babičku, bratrance, děti, vnuky, rodiče, expartnerky, sousedy, maminku, tchána, vnučky, skauty, dědečka, švagrovou, pionýry, sestřenici, expartnery, kámošky, šéfa, prababičku, kustody, štamgasty, tenisty, strýčka, trenéry, geokeškaře, prarodiče nebo pro hokejisty.


Klíčová slova: Simona, pohlednice, k narozeninám, text, narozeninové, Ke svátku, veršované, přáníčko, dětské, ke stažení, přání, mms, Ke svátku, Simona, přáníčka, 2021, 2021, zdarma, gratulace, blahopřání, vtipné, obrázky, narozeniny, sms, verše, básnička


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martina

Přání ke kulatinám

Blahopřání pro Miroslava

Přání k narozeninám pro manžela

Zamilované stýskací SMS

Soused kverulant

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů