Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Simona - přání ke svátku

Od svítání do stmívání,
splní se Ti tajné přání!
Dneska si užij ten svůj den,
přejem, Simonko, Tobě jen!


Text gratulace Simona patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dědečka. Podívejte se též na Textové přáníčko k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento text (Simona) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Simona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Simona, přání ke svátku, Tulipány, vtipné, gratulace, pro chlapce a chlapce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapce, tatínka, spolupracovníky, dívku, prarodiče, motorkáře, vnučku, seniory, partnera, golfistu, holky, ségru, sportovkyni, sestru, děvče, kněze, bratrance, tchána, letce, cestovatele, junáky, nejlepšího kamaráda, chlapečka, kustody, kolegu, učitelky, přátele, dědu, muzikanta, účetní nebo pro bráchu.


Klíčová slova: vtipné, gratulace, verše, humorné, pohlednice, přáníčko, narozeninové, přáníčka, veršované, text, animované, zdarma, elektronické, sms, ecards, Simona, 2023, narozeniny, spolupracovníky, gif, básnička, 2023, Ke svátku, ke stažení, mms, nejhezčí, Ke svátku


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů