Textová přání ke svátku
Ostatní
Simona - přání ke svátku

Od svítání do stmívání,
splní se Ti tajné přání!
Dneska si užij ten svůj den,
přejem, Simonko, Tobě jen!


Přáníčko Simona se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dědečka. Podívejte se též na Přáníčko roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Přání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Simona s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Simona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Simona, přání ke svátku, Růžička, mms, narozeninové, pro děti a děti

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, milenku, učitele, strýce, vnučky, pionýry, partnerku, sousedy, basketbalisty, vedoucího, sestru, spolupracovníky, kluky, přítelkyni, nadřízené, slečny, ředitele, kamarády, tchyni, tenisty, babičku, manželku, spolužáky a spolužačky, kámoše, sportovce, dceru, dědečka, holčičky, otce, bratrance nebo pro milence.


Klíčová slova: mms, narozeninové, básnička, obrázky, dětské, narozeniny, gratulace, přáníčko, pohlednice, přáníčka, texty, vtipné, verše, sms, Simona, přání, Ke svátku, ke stažení, oslava, zdarma, 2020, 2020, blahopřání, k narozeninám, text, Simona


Dnešní den (24. říjen 2020) slaví svůj svátek Nina, Selina a Narcis, zítra (25. říjen 2020) oslavuje jmeniny Beáta a Kryšpín, pozítří (26. říjen 2020) má svátek Erik a Erich, 27. říjen 2020 bude mít svátek Šarlota, Zoe, Zoja a Lota. 28. říjen 2020 bude slavit Alfréd, Jidáš a Juda.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martina

Přání ke kulatinám

Blahopřání pro Miroslava

Přání k narozeninám pro manžela

Zamilované stýskací SMS

Soused kverulant

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů