Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Simona - přání ke svátku

Od svítání do stmívání,
splní se Ti tajné přání!
Dneska si užij ten svůj den,
přejem, Simonko, Tobě jen!


Text Simona je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dědečka. Podívejte se též na Přáníčko pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K narozeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Simona? Pak se o něj podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Simona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Simona, přání ke svátku, Kytičky, básnička, gratulace, pro tchyni a tchyni

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, snachu, kamarády, syna, tetu, pionýry, expartnerky, chlapy, sportovce, puberťáka, děti, horolezce, motorkáře, mistra, účetní, ségru, učitelky, mámu, neteř, synovce, pravnoučata, strýčka, fotbalisty, bráchu, otužilce, dědu, věřící, partnera, ženu, šéfa nebo pro slečnu.


Klíčová slova: básnička, gratulace, 2023, oslava, blahopřání, verše, animace, přáníčka, Ke svátku, gif, vtipné, veršované, online, nejhezčí, animované, elektronické, přání, zdarma, kamarády, dětské, přáníčko, mms, 2023, Simona, ecards, text, texty


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů