Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Soňa - přání ke svátku

Milá Soňo,
v tak krásný a úžasný den,
na Tvůj svátek,
Ti z celého srdce přeji,
zdraví, štěstí, lásku,
dlouhá léta života v radosti,
možná máš jiná přání,
tak Ti přeji, ať se splní!
Přeji Ti všechno nejlepší, Soňo!


Blahopřání Soňa se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Přání Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko mojí lásce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Soňa se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Soňa, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Soňa, přání ke svátku, Růže, narozeniny, přáníčka, pro holčičku a holčičku

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičku, pravnoučata, přítelkyni, učitele, ségru, zahradníka, dívku, fotbalisty, vinaře, sestřenici, kolegy, keškaře, letce, švagrovou, profesory, snachu, dědu, bratra, dědečka, strýčka, hudebníky, kolegu, nadřízeného, cyklisty, mámu, profesorky, sestru, seniory, vnučku, tenisty nebo pro sourozence.


Klíčová slova: narozeniny, přáníčka, blahopřání, gif, originální, oslava, nejhezčí, ecards, ke stažení, Ke svátku, texty, humorné, Soňa, veršované, Ke svátku, pohlednice, k narozeninám, elektronické, přítelkyni, mms, online, přání, narozeninové, animované, gratulace, obrázky, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů