Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Soňa - přání ke svátku

Milá Soňo,
v tak krásný a úžasný den,
na Tvůj svátek,
Ti z celého srdce přeji,
zdraví, štěstí, lásku,
dlouhá léta života v radosti,
možná máš jiná přání,
tak Ti přeji, ať se splní!
Přeji Ti všechno nejlepší, Soňo!


Přáníčko Soňa je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Publius Vergilius Maro. Podívejte se též na Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Vše nejlepší. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Soňa sdíleli s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Soňa, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko soňa

bílý dort k jmeninám, soňa, přání ke svátkuSoňa, přání ke svátku, Kytičky, přáníčka, texty, pro strýčka a strýčka

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strýčka, mámu, bráchu, kamarádku, tchána, sportovkyni, zaměstnance, kytaristu, vinaře, pradědu, vodáka, paní učitelku, vojáka, partnera, motorkáře, nadřízené, šéfovou, profesory, malé děti, hokejisty, golfisty, přátele, tenisty, babičku, skauty, kolegyni, geokeškaře, ředitelku, golfistu, miláčka nebo pro lesníka.


Klíčová slova: přáníčka, texty, Ke svátku, oslava, narozeniny, vtipné, 2024, gif, dětské, blahopřání, animace, přáníčko, animované, veršované, ecards, humorné, přání, Soňa, bráchu, text, nejhezčí, zdarma, básnička, narozeninové, elektronické, online, mms


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů