Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Tereza - přání ke svátku

Tereza dnes svátek slaví,
proto hodně štěstí, zdraví,
a úspěchů chcem Ti přát,
malý dárek Ti předat.


Text gratulace Tereza se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Nezáleží na blahopřání. Podívejte se též na Přání 20 roků. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Vše nejlepší k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Tereza s dalšími lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Tereza, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Tereza, přání ke svátku, Svázaná kytice, verše, přáníčka, pro bratra a bratra

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratra, nadřízeného, muzikanta, motorkáře, vojáky, sousedy, miláčka, trenéry, hudebníky, mistra, prarodiče, sportovce, vnučky, profesory, dceru, dívku, účetní, vnuky, švagrovou, věřící, synovce, chlapce, havíře, geokeškaře, slečny, cyklisty, fotbalisty, hasiče, skauty, seniory nebo pro mámu.


Klíčová slova: verše, přáníčka, mms, pohlednice, Tereza, 2023, ecards, elektronické, 2023, text, animace, Tereza, gif, blahopřání, k narozeninám, přáníčko, Ke svátku, texty, muzikanta, vtipné, nejhezčí, humorné, gratulace, originální, ke stažení, narozeninové, přání


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů