Textová přání ke svátku
Ostatní
Václav - přání ke svátku

Ač jsi Václav,
nejsi svatý,
a dneska svůj svátek slavíš.
Nemusíme do práce,
no tak ať je legrace!
Legrace a zábava,
je to Tvoje oslava!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Václav se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší. Podívejte se též na Přáníčko k Velikonocům. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a kytička. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Václav? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Václav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Václav, přání ke svátku, Kytičky, veršované, text, pro podřízené a podřízené

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro podřízené, prababičku, ženy, dceru, pionýry, děti, expartnery, kustody, turisty, strýce, učitelky, kluky, neteř, partnera, strýčka, spolupracovníky, pravnoučata, děti, přítele, bratrance, maminku, trenéry, přátele, partnerku, myslivce, profesorky, tatínka, basketbalisty, dívky, holky nebo pro švagrovou.


Klíčová slova: veršované, text, 2021, blahopřání, gratulace, zdarma, texty, k narozeninám, verše, sms, narozeniny, přání, elektronické, 2021, Václav, narozeninové, oslava, ke stažení, Ke svátku, mms, Ke svátku, přáníčka, obrázky, básnička, dětské, Václav


Dnešní den (24. únor 2021) slaví svůj svátek Matyáš a Matěj, zítra (25. únor 2021) oslavuje jmeniny Liliana, Lilien a Taras, pozítří (26. únor 2021) má svátek Dorota, Dora a Doris, 27. únor 2021 bude mít svátek Alexandr a Alexander. 28. únor 2021 bude slavit Lumír a Kira.


Vyhledání

Reklama


OdkazyTexty přání k svátku podle jmen

Přání k svátku pro Rostislava

Textové Přání pro Pavlu

Nejlepší tatínek

Zamilované SMSky pro kluka

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů