Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Václav - přání ke svátku

Ač jsi Václav,
nejsi svatý,
a dneska svůj svátek slavíš.
Nemusíme do práce,
no tak ať je legrace!
Legrace a zábava,
je to Tvoje oslava!
Všechno nejlepší!


Text gratulace Václav patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší. Podívejte se též na Přáníčko k svátku. Mohlo by vás také zajímat Přání k výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Václav můžete sdílet s dalšími lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Václav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Václav, přání ke svátku, Růžička, mms, k narozeninám, pro junáky a junáky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro junáky, letce, partnera, milenku, paní učitelku, dceru, kamarády, motorkáře, geokeškaře, děvče, nejlepšího kamaráda, vojáka, vodáka, holky, kámošky, dědečka, neteř, tenisty, prarodiče, slečnu, nejlepší kamarádku, bráchu, tchána, otužilce, snachu, vedoucí, učitele, řidiče, učitelky, vinaře nebo pro kytaristu.


Klíčová slova: mms, k narozeninám, Václav, nejhezčí, humorné, zdarma, Ke svátku, elektronické, přáníčka, dětské, verše, sms, obrázky, přáníčko, veršované, básnička, vtipné, ke stažení, partnera, gratulace, blahopřání, pohlednice, gif, 2023, Ke svátku, 2023, originální


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů