Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Václav - přání ke svátku

Ač jsi Václav,
nejsi svatý,
a dneska svůj svátek slavíš.
Nemusíme do práce,
no tak ať je legrace!
Legrace a zábava,
je to Tvoje oslava!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Václav patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší. Podívejte se též na Blahopřání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Františka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Václav sdíleli s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Václav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko václav

bílý dort, václav, přání ke svátkuVáclav, přání ke svátku, Tulipány, mms, gif, pro chlapce a chlapce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapce, podřízené, nadřízeného, kámoše, vnoučata, letce, spolužáky a spolužačky, vnuka, tetu, syna, tchána, dvojčata, strejdu, důchodce, rybáře, sestřenici, motorkáře, přátele, turisty, fotbalisty, ženu, trenéry, profesorky, hasiče, malé děti, pionýry, strýce, vedoucí, basketbalisty, snachu nebo pro sourozence.


Klíčová slova: mms, gif, Václav, animované, 2024, oslava, originální, nejhezčí, vtipné, Ke svátku, ke stažení, Ke svátku, blahopřání, gratulace, veršované, texty, sms, elektronické, nadřízeného, narozeniny, dětské, online, 2024, zdarma, humorné, narozeninové, básnička


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů