Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Václav - přání ke svátku

Ač jsi Václav,
nejsi svatý,
a dneska svůj svátek slavíš.
Nemusíme do práce,
no tak ať je legrace!
Legrace a zábava,
je to Tvoje oslava!
Všechno nejlepší!


Blahopřání Václav je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší. Podívejte se též na Přáníčko milé mamce. Mohlo by vás také zajímat Přání po roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Václav? Pak se o něj podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Václav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Václav, přání ke svátku, Květiny, 2023, ke stažení, pro sportovce a sportovce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovce, golfistu, sestru, vojáka, zeťáka, včelaře, manžela, sourozence, nejlepšího kamaráda, manželku, dvojčata, spolupracovníky, holky, vnučku, vedoucí, vnučky, holčičky, snachu, golfisty, kamioňáka, bafunáře, sestřenici, přátele, kluky, cestovatele, účetní, kamarády, ředitelku, učitelky, prababičku nebo pro vedoucího.


Klíčová slova: 2023, ke stažení, elektronické, sms, ecards, Václav, narozeniny, text, přáníčko, mms, originální, pohlednice, 2023, básnička, gif, dětské, Ke svátku, animace, sestru, přání, zdarma, narozeninové, vtipné, texty, verše, humorné, k narozeninám


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů