Textová přání ke svátku
Ostatní
Václav - přání ke svátku

Ač jsi Václav,
nejsi svatý,
a dneska svůj svátek slavíš.
Nemusíme do práce,
no tak ať je legrace!
Legrace a zábava,
je to Tvoje oslava!
Všechno nejlepší!


Text Václav patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší. Podívejte se též na Přání pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a kytička. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Václav? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Václav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Václav, přání ke svátku, Růže, ke stažení, <strong>2020</strong>, pro sportovce a sportovce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovce, bratrance, ségru, golfisty, vnučky, kámošky, strýčka, dospělé, maminku, dívky, partnera, přítelkyni, tenisty, slečny, kolegy, prababičku, kluky, vnoučata, důchodce, seniory, havíře, muže, švagrovou, zahrádkáře, spolužáky a spolužačky, děti, přítele, učitelky, ředitele, milence nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: ke stažení, 2020, přáníčko, veršované, básnička, narozeniny, mms, dětské, narozeninové, zdarma, přání, blahopřání, text, sms, texty, obrázky, Ke svátku, vtipné, verše, elektronické, Ke svátku, přáníčka, Václav, pohlednice, 2020, k narozeninám


Dnešní den (9. červenec 2020) slaví svůj svátek Drahoslava a Drahuše, zítra (10. červenec 2020) oslavuje jmeniny Libuše, Amálie a Amélie, pozítří (11. červenec 2020) má svátek Olga a Helga, 12. červenec 2020 bude mít svátek Bořek a Bořislav. 13. červenec 2020 bude slavit Markéta, Megan a Margareta.


Vyhledání

Reklama


OdkazyTexty přání k svátku podle jmen

Přání k svátku pro Rostislava

Textové Přání pro Pavlu

Nejlepší tatínek

Zamilované SMSky pro kluka

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů