Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Veronika - přání ke svátku

Kalendář mi jasně říká,
že má svátek Veronika.
Přeji hodně štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Veronika je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 roků spolu. Podívejte se též na Gratulace pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Veronika sdílet s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Veronika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Veronika, přání ke svátku, Kytičky, elektronické, gif, pro zahrádkáře a zahrádkáře

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahrádkáře, děvče, milence, přátele, dívky, vnuky, kuchaře, holčičky, dceru, vodáka, nejlepší kamarádku, golfisty, bratrance, vedoucího, vedoucí, kolegyni, hudebníky, vojáky, děti, dědu, muzikanta, spolupracovníky, trenéry, kamarády, kolegy, tátu, chlapa, otužilce, babičku, pravnoučata nebo pro sousedy.


Klíčová slova: elektronické, gif, mms, vtipné, narozeninové, zdarma, animované, verše, originální, narozeniny, Veronika, 2023, 2023, dětské, veršované, ke stažení, pohlednice, k narozeninám, milence, blahopřání, humorné, přáníčko, přání, nejhezčí, online, ecards, přáníčka


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů