Textová přání ke svátku
Ostatní
Veronika - přání ke svátku

Kalendář mi jasně říká,
že má svátek Veronika.
Přeji hodně štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Veronika je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 roků spolu. Podívejte se též na Gratulace Porcelánová svatba. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Milý taťka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Veronika) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Veronika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Veronika, přání ke svátku, Růže, narozeniny, text, pro holčičky a holčičky

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičky, seniory, rodiče, podřízené, prarodiče, pionýry, vnuky, myslivce, hokejisty, geokeškaře, neteř, ředitele, děti, kámošky, turisty, golfisty, dědečka, fotbalisty, švagrovou, otce, ségru, kolegy, milence, spolupracovníky, trenéry, děti, manžela, strýčka, tchyni, basketbalisty nebo pro expartnerky.


Klíčová slova: narozeniny, text, zdarma, ke stažení, pohlednice, k narozeninám, sms, 2021, gratulace, mms, básnička, dětské, blahopřání, 2021, oslava, veršované, Veronika, Veronika, přáníčka, texty, obrázky, Ke svátku, Ke svátku, přání, vtipné, přáníčko


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek František

Přání k svátku pro Michaela

Textové Přání pro Terku

Přání k narozeninám pro babičku

Zamilované SMS

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů