Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Veronika - přání ke svátku

Kalendář mi jasně říká,
že má svátek Veronika.
Přeji hodně štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Veronika je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 roků spolu. Podívejte se též na Hodně štěstí, pohody a zdraví. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Veronika se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Veronika, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Veronika, přání ke svátku, Kytičky, Ke svátku, <strong>Veronika</strong>, pro strejdu a strejdu

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strejdu, učitelky, švagra, podřízené, vodáka, sestru, kuchaře, tatínka, bráchu, tenistky, vinaře, vnučku, babičku, tenisty, muže, milence, kamarádku, věřící, havíře, zaměstnance, holky, junáky, přítelkyni, kamioňáka, spolupracovníky, děvče, vedoucího, sportovce, dědu, letce nebo pro puberťáka.


Klíčová slova: Ke svátku, Veronika, 2023, oslava, narozeniny, originální, gif, k narozeninám, dětské, přáníčko, humorné, vtipné, pohlednice, animované, mms, Veronika, 2023, texty, švagra, básnička, gratulace, veršované, obrázky, přáníčka, přání, sms, zdarma


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů