Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vladimír - přání ke svátku

Na kalendář ráno zírám:
vždyť je dneska Vladimíra!
Ať Tvůj svátek nezmeškáme,
oslavu Ti přichystáme,
přípitek si s námi dáš,
no a dál to jistě znáš :-)


Přáníčko Vladimír je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 let spolu. Podívejte se též na Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko žhavá novinka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Vladimír můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vladimír, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Vladimír, přání ke svátku, Kytice, dětské, elektronické, pro tátu a tátu

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, dědu, tetu, zeťáka, dceru, manželku, kustody, pravnoučata, tenistky, přítele, šéfku, holky, podřízené, turisty, štamgasty, lékaře, kámošky, dvojčata, golfisty, chlapce, nejlepšího kamaráda, švagrovou, včelaře, maséry, milence, zaměstnance, kamarády, milenku, letce, bafunáře nebo pro snachu.


Klíčová slova: dětské, elektronické, sms, obrázky, ke stažení, narozeninové, 2023, humorné, Vladimír, mms, vtipné, gif, k narozeninám, animace, text, blahopřání, Ke svátku, animované, tetu, narozeniny, přáníčka, nejhezčí, veršované, přáníčko, verše, online, gratulace


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů