Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vladimír - přání ke svátku

Na kalendář ráno zírám:
vždyť je dneska Vladimíra!
Ať Tvůj svátek nezmeškáme,
oslavu Ti přichystáme,
přípitek si s námi dáš,
no a dál to jistě znáš :-)


Text gratulace Vladimír patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 let spolu. Podívejte se též na Gratulace a krásné Velikonoce. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro tatínka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Vladimír s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vladimír, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Vladimír, přání ke svátku, Tulipány, vtipné, nejhezčí, pro vedoucí a vedoucí

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucí, junáky, sestru, kněze, teenagery, dětičky, zahradníka, tenisty, skauty, manžela, pionýry, golfistu, dívky, letce, holčičky, basketbalisty, kolegyni, vedoucího, dědu, pejskaře, učitelky, vnuky, hudebníky, elektrikáře, podřízené, vnučky, havíře, dceru, strejdu, otce nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: vtipné, nejhezčí, animace, elektronické, gratulace, texty, blahopřání, dětské, 2023, text, narozeninové, mms, Ke svátku, přáníčko, básnička, přáníčka, veršované, zdarma, sestru, Ke svátku, Vladimír, ke stažení, obrázky, narozeniny, gif, humorné, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů