Textová přání ke svátku
Ostatní
Vladimír - přání ke svátku

Na kalendář ráno zírám:
vždyť je dneska Vladimíra!
Ať Tvůj svátek nezmeškáme,
oslavu Ti přichystáme,
přípitek si s námi dáš,
no a dál to jistě znáš :-)


Text gratulace Vladimír je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 let spolu. Podívejte se též na Blahopřání milý táta. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Lásko moje. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Vladimír s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vladimír, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Vladimír, přání ke svátku, Tulipány, k narozeninám, <strong>2020</strong>, pro spolužáky a spolužačky a spolužáky a spolužačky

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolužáky a spolužačky, vnučky, mámu, učitele, holky, kámošky, bratra, muže, maséry, švagrovou, myslivce, ředitele, havíře, tenisty, sportovce, slečny, tatínka, expartnery, kámoše, junáky, chlapce, tchyni, strýce, spolupracovníky, přítelkyni, expartnerky, babičku, rodiče, ženy, synovce nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: k narozeninám, 2020, dětské, pohlednice, 2020, sms, gratulace, Vladimír, Ke svátku, blahopřání, narozeninové, elektronické, ke stažení, přáníčko, básnička, verše, Ke svátku, obrázky, texty, narozeniny, přání, přáníčka, veršované, vtipné, Vladimír, text


Dnešní den (13. červenec 2020) slaví svůj svátek Markéta, Megan a Margareta, zítra (14. červenec 2020) oslavuje jmeniny Karolína, Lara a Larisa, pozítří (15. červenec 2020) má svátek Jindřich a Egon, 16. červenec 2020 bude mít svátek Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik. 17. červenec 2020 bude slavit Martina, Iris a Arleta.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Anna

Přání k svátku pro Jitku

Textové Přání pro Terezu

Vše nejlepší k narozeninám

SMSky vyznávající lásku

Sběratelé funkcí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů