Textová přání ke svátku
Ostatní
Vladimír - přání ke svátku

Na kalendář ráno zírám:
vždyť je dneska Vladimíra!
Ať Tvůj svátek nezmeškáme,
oslavu Ti přichystáme,
přípitek si s námi dáš,
no a dál to jistě znáš :-)


Blahopřání Vladimír je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 15 let spolu. Podívejte se též na Přání milé mamce. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Lásko moje. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Vladimír s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vladimír, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Vladimír, přání ke svátku, Růže, Ke svátku, přání, pro sportovce a sportovce

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovce, trenéry, štamgasty, myslivce, maséry, profesorky, neteř, partnerku, ženy, horolezce, sestřenici, tatínka, hokejisty, havíře, dospělé, spolužáky a spolužačky, milence, učitele, spolupracovníky, sousedy, přítelkyni, slečny, přítele, milenku, rybáře, prababičku, bratrance, švagra, vnučky, chlapce nebo pro golfisty.


Klíčová slova: Ke svátku, přání, pohlednice, obrázky, vtipné, 2021, básnička, sms, texty, přáníčka, zdarma, Vladimír, Vladimír, oslava, ke stažení, blahopřání, narozeninové, text, gratulace, dětské, verše, k narozeninám, veršované, narozeniny, elektronické, přáníčko


Dnešní den (1. březen 2021) slaví svůj svátek Bedřich a Bedřiška, zítra (2. březen 2021) oslavuje jmeniny Anežka, Ágnes a Inéz, pozítří (3. březen 2021) má svátek Kamil a Vladivoj, 4. březen 2021 bude mít svátek Stela, Stella a Jadranka. 5. březen 2021 bude slavit Kazimír a Kazimíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Anna

Přání k svátku pro Jitku

Textové Přání pro Terezu

Vše nejlepší k narozeninám

SMSky vyznávající lásku

Sběratelé funkcí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů