Textová přání ke svátku
Ostatní
Vlasta - přání ke svátku

Vlasto, jsi ta nej,
jak princezna se měj,
přejeme Ti k svátku,
svět jako pohádku.


Přáníčko Vlasta se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Lásko moje. Podívejte se též na Gratulace Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Vlasta s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vlasta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Vlasta, přání ke svátku, Svázaná kytice, k narozeninám, obrázky, pro nadřízené a nadřízené

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízené, holky, pravnoučata, šéfa, rodiče, tátu, kustody, synovce, sestřenici, přítelkyni, babičku, kluky, milenku, ségru, partnera, partnerku, turisty, bafunáře, muže, vedoucího, děti, hokejisty, tatínka, dívky, tchána, manželku, tetu, geokeškaře, syna, učitele nebo pro sestru.


Klíčová slova: k narozeninám, obrázky, sms, ke stažení, verše, narozeniny, přání, přáníčka, elektronické, přáníčko, narozeninové, mms, 2020, básnička, oslava, gratulace, Vlasta, blahopřání, texty, Ke svátku, Vlasta, 2020, Ke svátku, dětské, veršované, pohlednice


Dnešní den (3. duben 2020) slaví svůj svátek Richard a Richarda, zítra (4. duben 2020) oslavuje jmeniny Ivana a Izidor, pozítří (5. duben 2020) má svátek Miroslava a Mirka, 6. duben 2020 bude mít svátek Vendula a Venuše. 7. duben 2020 bude slavit Heřman a Hermína.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Antonín

Výročí 25 let od svatby

Blahopřání k výročí sňatku

Gratulace 30 let

Vyznej lásku pomocí SMS

Zákaz kouření

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů