Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vlasta - přání ke svátku

Vlasto, jsi ta nej,
jak princezna se měj,
přejeme Ti k svátku,
svět jako pohádku.


Text gratulace Vlasta je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Lásko moje. Podívejte se též na Blahopřání přesně rok. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k narození novorozence. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Vlasta? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Vlasta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Vlasta, přání ke svátku, Kytičky, animace, text, pro skauty a skauty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro skauty, profesorky, prababičku, letce, rybáře, tchána, ředitele, pejskaře, věřící, syna, motorkáře, bratrance, nejlepší kamarádku, učitele, vnuka, maséry, kamarády, podřízené, ředitelku, zaměstnance, bratra, kytaristu, muzikanta, vedoucího, děvčátko, kolegu, tenisty, vnoučata, šéfku, dětičky nebo pro štamgasty.


Klíčová slova: animace, text, obrázky, narozeniny, gif, humorné, gratulace, dětské, přáníčka, animované, vtipné, verše, narozeninové, k narozeninám, Vlasta, texty, blahopřání, mms, prababičku, ke stažení, sms, elektronické, ecards, nejhezčí, online, Ke svátku, veršované


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů