Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Žaneta - přání ke svátku

Milá Žaneto,
ať na Tvůj svátek přání rychle letí,
ať máš od hostí dárky k radosti,
ať se Tvůj život promění v krásný sen,
to Ti dovolí usmívat se navždy,
sni sladké a nádherné sny!
Všechno nejlepší k svátku!


Blahopřání Žaneta patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Firemní k novému roku. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k MDŽ. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Šťastné a veselé. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Žaneta? Pak se o něj podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Žaneta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Žaneta, přání ke svátku, Tulipány, gratulace, mms, pro zeťáka a zeťáka

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, zahradníka, golfisty, manžela, rockera, pravnoučata, hasiče, kustody, skauty, děvčátko, tenistky, slečny, tchána, chlapa, kamarádku, milence, šéfku, přátele, manželku, řidiče, spolupracovníky, junáky, tátu, bráchu, sousedy, vnučky, miláčka, maminku, tatínka, motorkáře nebo pro vnoučata.


Klíčová slova: gratulace, mms, animace, animované, 2023, 2023, Žaneta, verše, vtipné, přáníčka, gif, texty, ke stažení, blahopřání, Žaneta, zdarma, narozeninové, sms, golfisty, k narozeninám, obrázky, básnička, přání, online, elektronické, ecards, nejhezčí


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů