Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Žaneta - přání ke svátku

Milá Žaneto,
ať na Tvůj svátek přání rychle letí,
ať máš od hostí dárky k radosti,
ať se Tvůj život promění v krásný sen,
to Ti dovolí usmívat se navždy,
sni sladké a nádherné sny!
Všechno nejlepší k svátku!


Přáníčko Žaneta patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Firemní k novému roku. Podívejte se též na Texty přání k promoci. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento text (Žaneta) můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Žaneta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko Žaneta

bílý dort, Žaneta, přání ke svátkuŽaneta, přání ke svátku, Tulipány, elektronické, sms, pro zaměstnance a zaměstnance

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, spolupracovníky, dceru, chlapy, rodiče, pravnoučata, synovce, švagra, strýčka, ženy, nejlepší kamarádku, děvčátko, babičku, motorkáře, otce, přátele, keškaře, bafunáře, golfistu, malé děti, chlapečka, trenéry, expartnery, nadřízeného, sestřenici, učitelky, kuchaře, bratra, maminku, nejlepšího kamaráda nebo pro učitele.


Klíčová slova: elektronické, sms, gratulace, ke stažení, veršované, Ke svátku, nejhezčí, Žaneta, přáníčko, animované, Žaneta, texty, Ke svátku, gif, narozeninové, humorné, obrázky, online, dceru, text, básnička, 2024, vtipné, zdarma, dětské, originální, 2024


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů