Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zdeňka - přání ke svátku

Uběhl nejeden pátek
a Zdeňka má opět svátek.
To bude, lidi, oslava,
budem pařit až do rána!
A Blance přejem k tomu svátku,
ať žije si svoji pohádku.


Text gratulace Zdeňka je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání dvacet roků. Podívejte se též na Gratulace Lásce mojí. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k osmnáctinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Zdeňka sdíleli s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zdeňka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Zdeňka, přání ke svátku, Kytičky, sms, humorné, pro vedoucího a vedoucího

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucího, sportovce, kustody, lesníka, expartnerky, chlapce, přítelkyni, kamioňáka, pradědu, spolupracovníky, tatínka, puberťáka, důchodce, ženu, bráchu, dědu, milenku, synovce, švagrovou, hasiče, keškaře, chlapy, neteř, strejdu, slečnu, včelaře, děvče, rybáře, sourozence, elektrikáře nebo pro štamgasty.


Klíčová slova: sms, humorné, pohlednice, narozeninové, 2023, blahopřání, narozeniny, gratulace, zdarma, obrázky, veršované, vtipné, animace, gif, básnička, přání, dětské, originální, kustody, přáníčka, ecards, elektronické, 2023, texty, mms, Ke svátku, přáníčko


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů