Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Zdeňka - přání ke svátku

Uběhl nejeden pátek
a Zdeňka má opět svátek.
To bude, lidi, oslava,
budem pařit až do rána!
A Blance přejem k tomu svátku,
ať žije si svoji pohádku.


Přáníčko Zdeňka se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání dvacet roků. Podívejte se též na Gratulace dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Přání Šťastné a veselé. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Zdeňka? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zdeňka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženu určitě potěší květina.

Zdeňka, přání ke svátku, Svázaná kytice, humorné, 2023, pro hokejisty a hokejisty

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hokejisty, fotbalisty, letce, chlapy, dědečka, dědu, snachu, ségru, nejlepší kamarádku, přítelkyni, vnoučata, sourozence, kamarádku, strýce, dívku, přítele, kluky, profesorky, pravnoučata, ředitelku, sportovkyni, mistra, tenistky, muzikanta, hudebníky, kolegu, cyklisty, vedoucího, holčičky, tchána nebo pro manžela.


Klíčová slova: humorné, 2023, Zdeňka, Zdeňka, Ke svátku, přáníčko, sms, nejhezčí, animace, 2023, text, elektronické, zdarma, přáníčka, dětské, veršované, vtipné, animované, letce, oslava, obrázky, básnička, přání, pohlednice, mms, narozeniny, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů