Textová přání ke svátku
Ostatní
Zdeňka - přání ke svátku

Uběhl nejeden pátek
a Zdeňka má opět svátek.
To bude, lidi, oslava,
budem pařit až do rána!
A Blance přejem k tomu svátku,
ať žije si svoji pohádku.


Přáníčko Zdeňka se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání dvacet roků. Podívejte se též na Blahopřání dovolená začíná. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Jak čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Zdeňka můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zdeňka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Zdeňka, přání ke svátku, Růže, dětské, blahopřání, pro děti a děti

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, dceru, sestřenici, tenisty, učitelky, vnoučata, prababičku, syna, manželku, přátele, tátu, myslivce, partnera, babičku, strýčka, chlapa, sourozence, důchodce, šéfa, expartnerky, vnučky, učitele, sestru, skauty, milenku, nadřízené, maminku, havíře, bratra, seniory nebo pro kustody.


Klíčová slova: dětské, blahopřání, Ke svátku, gratulace, vtipné, sms, básnička, 2022, pohlednice, Zdeňka, přáníčka, mms, 2022, ke stažení, verše, k narozeninám, Ke svátku, přání, veršované, narozeniny, zdarma, elektronické, oslava, Zdeňka, texty, obrázky


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Vladimír

Přání k svátku pro Zuzanu

Přání k svatbě

Gratulace k narozeninám pro dědečka

SMS na odpuštění

Vtipné básničky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů