Textová přání ke svátku
Ostatní
Zdeňka - přání ke svátku

Uběhl nejeden pátek
a Zdeňka má opět svátek.
To bude, lidi, oslava,
budem pařit až do rána!
A Blance přejem k tomu svátku,
ať žije si svoji pohádku.


Přáníčko Zdeňka se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání dvacet roků. Podívejte se též na Přáníčko biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Jak čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Zdeňka s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Zdeňka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Zdeňka, přání ke svátku, Kytičky, narozeniny, pohlednice, pro prarodiče a prarodiče

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prarodiče, nadřízené, syna, kámošky, přítelkyni, slečny, děti, důchodce, partnerku, strýčka, golfisty, vnučky, tetu, dceru, bratrance, šéfa, havíře, maminku, turisty, vnoučata, přítele, ženy, štamgasty, vnuky, basketbalisty, sportovce, trenéry, švagrovou, prababičku, ségru nebo pro myslivce.


Klíčová slova: narozeniny, pohlednice, 2021, přáníčka, přání, sms, oslava, vtipné, texty, narozeninové, obrázky, mms, k narozeninám, text, přáníčko, 2021, Ke svátku, Ke svátku, Zdeňka, veršované, gratulace, zdarma, ke stažení, blahopřání, dětské, elektronické


Dnešní den (11. květen 2021) slaví svůj svátek Svatava a Svatoslava, zítra (12. květen 2021) oslavuje jmeniny Pankrác a Všeboj, pozítří (13. květen 2021) má svátek Servác a Ofélie, 14. květen 2021 bude mít svátek Bonifác a Dina. 15. květen 2021 bude slavit Žofie, Sofie, Sofia a Harold.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Vladimír

Přání k svátku pro Zuzanu

Přání k svatbě

Gratulace k narozeninám pro dědečka

SMS na odpuštění

Vtipné básničky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů