Textová přání, přáníčka a blahopřání
Navigace
» Přání zdarma
» Odkazy
» Kontakt
Ostatní
Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Full HD tapety na PC - tapety do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. lze použít v displej, smartphone, monitor, počítač, PC, obrazovka počítače, notebook, tablet, ultrabook, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows 7, FreeBSD, Windows 98, Microsoft Windows Vista, macOS, SUSE Linux, Windows XP, Linux Mint, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Android. Pozadí na PC z kategorií jídlo a nápoje, auta, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, wallpapery, hudební tapety, noční města, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, zvířata, sportovní pozadí, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka. Dostupné rozměry 1536x864, 2048x1536, 1680x1050, 1152x1920, 1440x900, 1280x1024, 1200x1920, 1920x1440, 1440x960, 1152x864, 1080x1800, 2160x3840, 1600x2560, 1920x1200, 1280x854, 1600x900 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: zdroje informací, zadarmo, Kliparty zdarma ke stažení, Wallpapers na plochu počítače, Blackjack, URL, Nejhranější hry online, B, Athletic de Bilbao, V, Dopravní značky, K, Vlajky jednotlivých států USA

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, nadpřirozené osoby, přezdívky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, školství, lékařství, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, poruchy, podnikání a podnikatelé, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, osobnosti, věda, filozofie, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, psychologie, fikce a fantasy, politici, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, vlastnosti, umělci, filozofie, podnikání a podnikatelé, poruchy, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, mytologie, zločin a právo, politika, školství, přezdívky, národnost atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Nejlepší zeměpisné kvízy, multimédia, Vše o Vánocích, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kasína, kuriozity, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled přípon a koncovek souborů, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, M, Slovník pojmů Co je to?, Vše o Vánocích

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, země EU, státy usa, firmy a společnosti, obecné zkratky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, měny, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Colorado, Kansas, Wyoming, Utah, Rhode Island, Washington, Maine, Tennessee, Pensylvánie, New Hampshire, Michigan, Alabama, Indiana, Havaj, Georgie, Idaho, Aljaška, Illinois, Ohio, Kentucky, Louisiana, Nevada, Mississippi, Nové Mexiko, Arkansas atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak spustit následující typy souborů: písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: doporučujeme, Onlinovky zdarma, cestování, Modelo de Camara web, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vlajky amerických států USA, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Biografie slavných osobností, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internetové stránky, Vlajky měst České republiky

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro ultrabook, mobil, mobilní telefon, monitor, PC, displej, počítač, tablet, obrazovka počítače, smartphone, phablet a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 95, Red Hat Linux, macOS, Windows 2000, Android, Mac, Windows Me, Windows 98, Lubuntu, Linux Xubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, auta, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, jídlo a nápoje, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, hudební tapety, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, wallpapery, motorky, motocykly, letadla, psi a štěňátka, květiny, kytky. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 1024x768, 1152x864, 800x600, HD 1280x720, 360x640, 1920x1200, 1200x1920, 750x1334, 2048x1080, 2560x1600, 375x812, 2048x1536, 1366x1024, 1536x864, 1280x960 atd.

Kameňáky, vtípky, fórky, fóry, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, fórky, fóry, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, O manželství, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O ženách, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, zajímavosti, Super free web games zdarma, Vlajky, flags, weby, školství, Nejlepší online hry zdarma, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, zeměpis, Online testy zdarma, odkazy

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, obecné zkratky, měny, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Střílecí hry, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Barbie hry, online html5 hry apod.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: zábava, zdarma, volný čas, pro dospělé, webové stránky, Svobodný software, Nejlepší školní testy a kvízy, počítače, F, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Dopravní značení, Texty blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Prosba: Hoď mi sem to kladivo.

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Wayne Rooney
Partnerské weby
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Kajmanských ostrovů
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity, herečky, zpěvačky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (12. srpen 2020) slaví svůj svátek Klára, Jasna a Jasoň, zítra (13. srpen 2020) oslavuje jmeniny Alena, Belinda a Sven, pozítří (14. srpen 2020) má svátek Alan, Eusebius, Eusebia a Smil, 15. srpen 2020 bude mít svátek Hana, Mirela a Jasoň. 16. srpen 2020 bude slavit Jáchym, Abrahám a Roch.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Martin

Přání k svátku pro Ríšu

Blahopřání pro Barboru

Přání k narozeninám pro miláčka

Zamilované SMS

Co je to Ubuntu?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů