Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Dále doporučujeme, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, Kansas, Idaho, Delaware, New York, Massachusetts, Nevada, Washington, Iowa, Wisconsin, Texas, Wyoming, Montana, Missouri, Kalifornie, Connecticut, Alabama, Oklahoma, Nové Mexiko, Kentucky, Havaj, Vermont, Pensylvánie, Severní Dakota, Maine, Nebraska atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Akční hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Střílečky, Adventury, Hry pro děti, Logické hry, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Internet, síť, důležité informace

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Oblíkačky, Hannah Montana, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventury, Farmářské hry, Střílecí hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, rostliny, filozofie, latina, chemie, nástroje, literatura, lékařství a medicína, zločin a právo, politika, hardware, software, materiály, technika, počítače, fyzika, kultura, nápoje, věda, český jazyk, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, sport, bankovnictví atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, počítače, Přehled zkratek a akronymů, Členské země americké federace, Cesmína, webovky, Staré hry online, zdroje informací, Přání k narozeninám, Obrázky, kliparty, Přehled přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu počítače, zdarma

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Motta, moudrosti, hlášky, myšlenky, úsloví, aforismy, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, hlášky, myšlenky, úsloví, aforismy, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o víře, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o smrti od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Informace, důležité informace

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Keywords:V, Kliparty zdarma, Dopravní značení, Životopisy slavných osobností, Paris Saint-Germain F.C., zajímavosti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Prapory všech zemí světa, Póquer juego de apuestas, Super online kvízy, info, Online adventní magazín

Frky, vtípky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Frky ze života, O ekonomech, O mužích, O Windows, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O ženách, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O manželství, O zvířátkách, O škole, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Wallpapers na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v monitor, mobil, ultrabook, tablet, smartphone, obrazovka počítače, phablet, počítač, mobilní telefon, displej, PC a pro operační systémy Windows 98, FreeBSD, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Linux Mint, macOS, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, BlackBerry OS. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií Formule 1, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, hmyz a pavouci, fraktály, ptáci, motorky, sportovní a závodní auta, zvířata, nature - příroda, free wallpapers, tenisté a tenistky, flóra, stromy, vesmír, kosmos, květiny, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné rozměry 1280x768, 1024x768, 2160x3840, 1920x1080, 1024x600, 768x1024, 4800x1200, 2560x1920, 2560x1440, 1280x854, 1366x768, 1280x800, 360x640, 360x720, 1440x2560, 2560x1600 atd.

Náš tip, důležité informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, jak spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, jak vytvořit, jak otevřít následující typy souborů: koncovky souborů, komprimace dat, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Tapety na plochu počítače - tapety na PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, monitor, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, počítač, notebook, mobil, displej a pro operační systémy Lubuntu, Slackware, Mac, Windows NT, Windows 10 Mobile, macOS, Java ME, Windows Server 2012, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu. Obrázky ke stažení z kategorií budovy a stavby, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, auta, adventní a vánoční tapety, noční města, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, wallpapery, letadla, vesmír, planety, galaxie, zvířata, jídlo a nápoje. Dostupné rozměry 1280x1024, 1600x1200, 412x846, 360x720, 1152x1920, 375x812, hi res 2560x1920, 375x667, 360x760, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1152x864, 1200x1920, 640x480, 320x568, 1536x864 atd.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, Superhry a hry online zdarma, weby, Chad, školství, pro děti, A, Modelo de Camara web, M, Wallpapers na plochu PC, Vlajky spojených států amerických, webové stránky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, státní správa, zločin a právo, osobnosti, národnost, lékařství, vlastnosti, přezdívky, psychologie, křesťanství, mytologie, filozofie, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, profese a zaměstnání, umělci, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, rodinné vztahy atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Síť, důležité informace

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Překladatel, AIDS, Poprava, Starověký Egypt, Sci-fi, Herečka, New York Rangers, Olympijští vítězové, První republika, Poslanec, KHL, Teolog, Básníci, Upálen, Nobelova cena, Ministr zahraničí, Masový vrah, Olympiáda, Češi, Producent, Žhavé výstřely, Máj, Brno, Textařka, Voják, Vůdce, Avangard Omsk, Vládce, Husité, Poslanci, Normalizace, Politik, Český slavík, Křesťanství, Žijící, Komunista apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: zadarmo, Superhry a hry online zdarma, odkaz, Online hry omalovánky, výukové pomůcky, tipy, Seznam přípon a koncovek souborů, South Africa, Tapety na PC zdarma ke stažení, multimédia, humor

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, státní správa, zločin a právo, osobnosti, národnost, lékařství, vlastnosti, přezdívky, psychologie, křesťanství, mytologie, filozofie, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, profese a zaměstnání, umělci, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, rodinné vztahy atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, důležité informace

Vtipy, černý humor, frky, kameňáky, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, černý humor, frky, kameňáky, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, okresy České republiky, měny, země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, pro dospělé, internet, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Thierry Henry, Slovník pojmů Co je to?, Super online flash hry, Nej hry online, Vánoční magazín, URL, F, Black Jack,

Několik fórů na závěr. Vtip Test: Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Další odkazy:

Naše tipy
Warez Movies, software, music mp3
Partnerské weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Tipy na zajímavé weby
Chelsea Football Club England
Doporučené odkazy
Přání, přáníčka, blahopřání
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (16. červenec 2020) slaví svůj svátek Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik, zítra (17. červenec 2020) oslavuje jmeniny Martina, Iris a Arleta, pozítří (18. červenec 2020) má svátek Drahomíra, Drahomír, Arleta, Drahomil a Drahomila, 19. červenec 2020 bude mít svátek Čeněk a Čeňka. 20. červenec 2020 bude slavit Ilja a Eliáš.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jaroslav

Přání k svátku pro Richarda

Blahopřání pro Honzu

Přání k narozeninám pro ženu

SMSky vyznávající lásku

Zákaz kouření

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů