Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

černý humor, kameňáky, frky, vtípky, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, kameňáky, frky, vtípky, ftipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, černý humor, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Barbie hry, Hannah Montana, online html5 hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Oddechové hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Farmářské hry apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, internet, cestování, fyzika, jídlo, latina, literatura, psychologie, věda, školství, filozofie, kultura, počítače, chemie, software, český jazyk, zkratky, bankovnictví, rostliny, matematika, stavebnictví, účetnictví, materiály, příroda atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry. Vybírejte z kategorií Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, URL, zeměpis, školství, Vojenské tapety na PC, Seznam souborových přípon, webové stránky, Online hry zdarma, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, odkazy, Super online flash hry, Prapory českých měst, zadarmo

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Informace pro děti i dospělé

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Logické hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Akční hry, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Adventury, Bojové hry, Střílečky, Strategie, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Animace a tak dále.

Ftipy, anekdoty, fórky, černý humor, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, anekdoty, fórky, černý humor, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Frky ze života, O manželství, O Windows, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:Obrázky ke stažení, linky, webovky, Nejlepší školní testy a kvízy, Chelsea Football Club, Super online flash hry, Webové online testy zdarma, hyperlinky, Cristiano Ronaldo, F, Kliparty zdarma ke stažení, Online testy a kvízy zdarma

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Adventury, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Oblíkačky, online html5 hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, mapy, rostliny, halloween, ženy a dívky, hudba, muži, sport, osobnosti a lidé, nápoje, ptáci, věda, symboly, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, zvířata, náboženství, přístroje, ovoce, hmyz, zelenina, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: Vánoční magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník, Sexy Katherine Heigl, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, M, Americké federální vlajky, Biblické omalovánky, č, Vlajky měst České republiky, internet, weby

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, rodinné vztahy, psychologie, přezdívky, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, osobnosti, křesťanství, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, věda, nadpřirozené osoby, státní správa, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, profese a zaměstnání, mytologie, školství, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Ohňostroj, Dia, Koledy, Atmosféra, Adventní neděle, Recepty, Plocha, Kavkazská jedle, Vídeň, Wallpaper, Přáníčko, Husarské knoflíky, Monitor, Advent, Historické ozdoby, Láska nebeská, Vánoční koule, Brno, Štědrý večer, Vánoční filmy, Schleich, bezlepkové cukroví, Píseň, Osvětlení do oken, Tablet, Linux, Ježíšek, Osvětlení, Jídlo, Tiskárna apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, F, volný čas, Cristiano Ronaldo, Online web Hry zdarma bez registrace, zdarma, internetové stránky, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Přehled formátů souborů, doporučujeme, Online životopisy, biografie

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, rodinné vztahy, psychologie, přezdívky, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, osobnosti, křesťanství, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, věda, nadpřirozené osoby, státní správa, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, profese a zaměstnání, mytologie, školství, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Ohňostroj, Dia, Koledy, Atmosféra, Adventní neděle, Recepty, Plocha, Kavkazská jedle, Vídeň, Wallpaper, Přáníčko, Husarské knoflíky, Monitor, Advent, Historické ozdoby, Láska nebeská, Vánoční koule, Brno, Štědrý večer, Vánoční filmy, Schleich, bezlepkové cukroví, Píseň, Osvětlení do oken, Tablet, Linux, Ježíšek, Osvětlení, Jídlo, Tiskárna apod.

Síť pro děti i dospělé

Pozadí na tablet - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na tablet. doporučujeme pro mobil, ultrabook, tablet, displej, phablet, obrazovka počítače, monitor, PC, mobilní telefon, smartphone, počítač a pro operační systémy Windows Me, Windows Server 2012, Linux Mint, Windows NT, Slackware, Linux Ubuntu, Windows 98, FreeBSD, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows XP. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, noční města, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, dopravní prostředky, květiny, kytky, auta, sportovní pozadí, motorky, motocykly, letadla, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, wallpapery, Roztomilá zvířátka. Zvolte si z rozměrů 360x720, 1440x2560, 2048x1536, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1280x854, 1152x1920, 2160x3840, 1600x2560, 1536x864, Full HD 1080x1920, 1280x960, 750x1334, 1920x1200, 1600x900 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Přehled vlajek USA, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značení, Svatební blahopřání a texty, Seznam zkratek a akronymů, pro dospělé, Státní prapory, Nejhranější hry online, V, zábava, Canada, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Další odkazy:

Kde koupit levné letenky?
Doporučené odkazy
Nikki Cox
Naše tipy
Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Partnerské weby
Vlajka Kokosových ostrovů
Zajímavé internetové odkazy
World Flags
Tipy na zajímavé weby
Israel

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů