Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Husité, Lord, Československo, Voják, Sci-fi, Boston Bruins, Prezidenti, Charta 77, Nežijící, Pittsburgh Penguins, Teolog, New Jersey Devils, Slovenští prezidenti, Olympijští vítězové, Mluvčí, Orlík, Dramatik, Atentát, První republika, Druhá světová válka, Vrah, ČSSD, KHL, Herec, Američané, Herečka, Pedagog, Zpěvačky, Prezidenti USA, Hejtman, Sochař, Archivář, Vojáci, Protektorát, Producent apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, info, Obrázky a kliparty zdarma, Slovník pojmů Co je to?, O Arsenal Football England, tipy, zajímavosti, multimédia, Tapety na plochu motorky, Nej hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, linky, Staré hry online

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Relaxační hry, Závody aut, Karetní hry, Logické hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Akční hry, Pro dívky, Střílečky, Sportovní hry, Adventury, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Minnesota, Indiana, Texas, Aljaška, Virginie, Michigan, Connecticut, Havaj, Nebraska, Západní Virginie, Oklahoma, Georgie, Massachusetts, Severní Dakota, Louisiana, Kansas, Arizona, Tennessee, Colorado, Nevada, Illinois, Florida, Pensylvánie, Maine, Severní Karolína, Vermont atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Anekdoty, kameňáky, fóry, vtípky, vtipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, kameňáky, fóry, vtípky, vtipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vtipné texty, fórky, ftipy, anekdoty, fóry, frky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, ftipy, anekdoty, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, O Němcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O manželství, O škole, O Windows, Frky ze života, O mužích, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Keywords:pro děti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Online hry zdarma, Dopravní značení, webové stránky, B, Celebrity Sandra Bullock, hyperlinky, webovky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Přání, Cesmína, Vánoční koule, Dia, Stromeček, Německy, Drážďany, Nový rok, Bramborový salát, Perníčky, Zima, Wallpaper, Korálky, Patchwork, K Vytisknutí, Sám doma, Ježíšek, Špalda, SMS, PF, Jmenovky, Pastýř, Santa, Vánoční tapety, Kuba, bezlepkové cukroví, Jedle, Vánoce, Strom, Vánoční stromek, Vánoční filmy apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Bonmoty, úsloví, motta, moudra, rčení, přísloví, hlášky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, úsloví, motta, moudra, rčení, přísloví, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: zdroje informací, V, Vánoční magazín, Pozadí na plochu voda ke stažení, cestování, internet, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Yemen, Online hry pro děti zdarma, kuriozity, zdarma, Státy a jejich prapory

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, záliby, národnost, podnikání a podnikatelé, osobnosti, nadpřirozené osoby, přezdívky, vlastnosti, křesťanství, politika, profese a zaměstnání, státní správa, politici, rodinné vztahy, poruchy, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, filozofie, zločin a právo, psychologie atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Bonmoty, rčení, aforismy, moudra, úsloví, výroky, myšlenky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, rčení, aforismy, moudra, úsloví, výroky, myšlenky, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Deskovky, Omalovánky, Hannah Montana, Akční gamesky, Logické hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Adventury, Farmářské hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Sportovní gamesy apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: URL, humor, Dopravní značení, Penelope Cruz, Federace USA, zadarmo, weby, Charlize Theron, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapery na plochu PC, V

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, záliby, národnost, podnikání a podnikatelé, osobnosti, nadpřirozené osoby, přezdívky, vlastnosti, křesťanství, politika, profese a zaměstnání, státní správa, politici, rodinné vztahy, poruchy, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, filozofie, zločin a právo, psychologie atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtípky, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtípky, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o doktorech, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O mužích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O důchodcích, O Němcích, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak exportovat soubory těchto typů: systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, internet a web, dokumenty, obrazy disků, šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Adventury, Bojové hry, Postřehové hry, Závody aut, Pro dívky, Animace, Strategie, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti a tak dále.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, B, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, výukové pomůcky, Liverpool F.C., Přehled souborových přípon, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tapety na PC ke stažení, pro dospělé, Nejlepší školní testy a kvízy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Brooke Burke, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Úspory vody, tepla, eletřiny
Zajímavé internetové odkazy
World countries flags
Linky na partnerské weby
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Doporučené odkazy
Fotografie topmodelek
Zajímavé webové stránky
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Naše tipy na zajímavé stránky
Paris Saint-Germain F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů