Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezidenti USA, Prezidenti, Atentát, Francouz, Charta 77, Podnikatel, Antropolog, Životopis, Faraon, Avangard Omsk, Esejista, Právník, Podnikatelé, Němci, Komik, Habsburkové, Česká královna, Zpěvačky, Český slavík, HIV pozitivní, Čeští králové, Císař, Zpěvačka, KSČ, Malíř, Vůdce, Poslanci, Prezidenti ČR, Prezident, Máj, Básníci, Náboženství, Sebevražda, Starověký Egypt, Maršál, Trenérka apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Přísloví, hlášky, úsloví, aforismy, myšlenky, motta, bonmoty

Citáty slavných, Přísloví, hlášky, úsloví, aforismy, myšlenky, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Dopravní značení, Světové vlajky, Obrázky zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Vánoční tapeta, Online hry pro děti zdarma, Prapory regionů a království, webovky, Netherlands, P, info, linky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Tapety na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. můžete využít v PC, notebook, mobil, mobilní telefon, monitor, ultrabook, phablet, tablet, smartphone, displej, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Windows Me, Android, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows 10, Windows 98, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, hudební tapety, psi a štěňátka, noční města, wallpapery, jídlo a nápoje, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, příroda, krajina, sportovní pozadí, rostliny, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Dostupné velikosti jsou 854x480, 768x1024, 1440x960, 1280x768, 1536x2048, 1800x1440, 800x1280, 2048x1536, HD 1280x720, 1280x854, 640x480, 2560x2048, 1680x1050, 2560x1600, hi res 2560x1920, 2560x1440 atd.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro počítač, monitor, tablet, notebook, ultrabook, mobilní telefon, phablet, displej, mobil, smartphone, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Slackware, Windows XP, FreeBSD, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 10, OSX, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Full HD tapety na PC z kategorií armáda, válka, zbraně, nature - příroda, hmyz a pavouci, free wallpapers, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, zvířata, ptáci, květiny, motorky, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, fantasy, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 1920x1080 Full HD, 750x1334, 3200x1200, 393x786, 1080x1800, 1440x900, 800x600, 1366x1024, 2048x1536, 2560x1440, 4800x1200, 360x760, 2560x1600, 2560x2048, 1536x2560, 360x640 atd.

Informace, zábava, důležité informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, ekonomie a ekonomika, filozofie, technika, účetnictví, kultura, lékařství a medicína, zkratky, věda, školství, příroda, materiály, fyzika, zločin a právo, nemoce, latina, bankovnictví, politika, psychologie, cestování, český jazyk, internet, matematika, nástroje atd.

Nejhranější hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Klasické, Závodní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Pro dívky, Logické, Strategie, Střílečky a podobně.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Keywords:pro děti, Adventní magazín, zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů, Póquer juego de apuestas, Online zeměpisné testy zdarma, volný čas, Adventní magazín, Obrázky k svátku, výukové pomůcky, školství, F

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Náš tip, zábava, důležité informace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít soubory následujících typů: koncovky souborů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty, dokumenty, grafiku, komprimace dat, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro mobil, smartphone, phablet, notebook, obrazovka počítače, počítač, tablet, mobilní telefon, ultrabook, displej, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, Lubuntu, Windows 7, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, macOS, OSX, BlackBerry OS, Slackware, Android, Java ME. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, voda a bubliny, dopravní prostředky, auta, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, sportovní pozadí, rostliny, příroda, krajina, wallpapery, letadla, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka. Zvolte si z rozměrů 2560x2048, 1366x1024, 1152x1920, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 360x640, 2560x1440, 1280x854, 1680x1050, 375x667, 412x846, 1600x900, 1536x2048, 1280x1024, 360x720, 1024x768 atd.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, cestování, Descarga de música, zadarmo, Obrázky, kliparty, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internetové stránky, Free game online hry, Onlinovky zdarma

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Láska nebeská, Písnička, Koledy, Korálky, Plocha, Popelka, Desktop, Květiny, Monitor, Vánoční světýlka, K Vytištění, K Vytisknutí, Rumové řezy, Píseň, Linecká kolečka, Silvestr, Tisk, Vánoční pozadí, Vánoční koledy, Bůh, Ostrava, SMS, Televize, Jmenovky, Tiskárna, Vánoční kaktus, Brno, Betlém, Patchwork, PF, Kinder apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Fóry, ftipy, kameňáky, vtipy, frky, vtípky

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, kameňáky, vtipy, frky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, frky o zvířatech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o blondýnách apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, multimédia, Seznam souborových přípon, Recepty na vánoční cukroví, Vlajky spojených států amerických, Full HD wallpapers na PC, A, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, Biografie slavných osobností, počítače, Online testy zdarma

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Síť, zábava, důležité informace

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Logické hry, Adventury, Omalovánky apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, mapy, ženy a dívky, Vánoce a Advent, ovoce, hudba, symboly, osobnosti a lidé, halloween, stavby, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, zvířata, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, muži, hmyz, zelenina, věda, květiny, rostliny atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj apod.

Klíčová slova: F, webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé, humor, Kdo je to Krampus?, F, Státní prapory, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, tipy, F, Biografie známých osobností, Vánoční stromek,

Několik fórů na závěr. Vtip Elektrikář: Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajka Hondurasu
Zajímavé internetové odkazy
Ježíšek nebo Santa?
Partnerské weby
Malta
Tipy na zajímavé weby
Sněhová vločka
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (27. listopad 2020) slaví svůj svátek Xenie a Oxana, zítra (28. listopad 2020) oslavuje jmeniny René a Tristan, pozítří (29. listopad 2020) má svátek Zina a Zinajda, 30. listopad 2020 bude mít svátek Ondřej a Ondřejka. 1. prosinec 2020 bude slavit Iva a Edmund.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Eva

Přání k svátku pro Rostislava

Blahopřání pro Miroslava

SMS k narozeninám

Zamilované SMS na dobré ráno

Zkratky a akronymy

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů