Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, mytologie, politici, historie, umělci, politika, školství, zločin a právo, rodinné vztahy, osobnosti, státní správa, záliby, lékařství, fikce a fantasy, křesťanství, poruchy, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, sport, přezdívky, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Bramborový salát, Alkoholový kalendář, Text, Linux, K Vytisknutí, Milka, Šišky, Skleněné ozdoby, Popelka, Filmy, Přání, Lindt, Adventní svícen, Omalovánky, Kinder, Jarmark, Sněhulák, Striezelmarkt, Vánoční filmy, Vánoční punč, Monitor, Linecká kolečka, Plzeň, Stromeček, Anglicky, Nový rok, Špalda, Květiny, Advent, Jídlo, Osvětlení do oken apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Relaxační hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Závody aut, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Animace, Strategie a tak dále.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Deskovky, Střílecí hry, Logické hry, Oblíkačky, Omalovánky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Arkády a plošinovky apod.

Klíčová slova: cestování, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Přehled formátů souborů, pro děti, Vlajky zemí světa, Online životopisy, biografie, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové html5 hry zdarma, Serbia, Hry pro nejmenší online, V, Obrázky a kliparty zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Překladatel, Brno, Komik, Stoletá válka, Český slavík, Žijící, Prezidenti ČR, Němci, Rakušan, Žhavé výstřely, Zpěvačky, Prezident, New Jersey Devils, Sebevražda, Slovák, Podnikatelé, Producent, Ekonom, Avangard Omsk, Dallas Stars, Dramatik, Zpěvačka, Česká královna, Malíř, Normalizace, Olympiáda, Manýrismus, Továrník, Státník, Češi, Křesťanství, Nežijící, Vládce, Florida Panthers, Sci-fi, Hokejisté apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro dívky online, internetové stránky, Dárky, Pozadí na PC, linky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, webovky, výukové pomůcky, Státní prapory zemí světa

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Bonmoty, rčení, přísloví, aforismy, myšlenky, výroky, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, rčení, přísloví, aforismy, myšlenky, výroky, hlášky, z kategorií citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v PC, tablet, phablet, počítač, smartphone, mobil, monitor, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 95, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Android, Mac, Chrome OS, Java ME, Lubuntu, Windows Server 2012. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, Formule 1, ptáci, fraktály, vesmír, kosmos, motorky, armáda, válka, zbraně, zvířata, květiny, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, nature - příroda, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x1024, 4800x1200, 3200x1200, 360x720, 1366x768, 1600x900, 1152x1920, 750x1334, 1080x1800, 1920x1080, 1280x960, 2160x3840, 1200x1920, 360x760, 375x667, 1600x1200 atd.

Klíčová slova: multimédia, tipy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Lucy Liu, doporučujeme, zeměpis, internet, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, odkaz, webové stránky, Dopravní značky, Dopravní značky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, jak přehrát, v čem upravit, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, jak importovat, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, grafiku, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, konfigurační soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, písma, fonty, systémové soubory apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, hyperlinky, počítače, Online tetris hry zdarma, Super online kvízy, odkazy, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky, flags, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zadarmo, humor

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, příroda, software, sport, internet, latina, školství, chemie, hardware, počítače, náboženství a křesťanství, rostliny, matematika, filozofie, český jazyk, fyzika, jídlo, věda, ekonomie a ekonomika, technika, zločin a právo, různé, kultura, materiály atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, mobil, tablet, phablet, počítač, mobilní telefon, displej, monitor, notebook a pro operační systémy Android, Linux Ubuntu, Java ME, macOS, Mac, Linux Mint, Chrome OS, Windows NT, Linux Fedora, Slackware, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, budovy a stavby, jídlo a nápoje, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, květiny, kytky, sportovní pozadí, letadla, rostliny, wallpapery. Dostupné velikosti jsou 375x812, 375x667, 1024x600, 1536x2048, 854x480, 1366x1024, 800x600, 750x1334, 1920x1440, 1080x1800, 1280x854, 2048x1080, 1280x800, 393x786, 1024x768, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: V, R, zábava, info, Kliparty zdarma ke stažení, Online hry zdarma, kuriozity, volný čas, Online adventní magazín, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam zkratek a akronymů, Superhry a hry online zdarma, Bayern Munich,

Několik fórů na závěr. Vtip Pepíčkova budoucnost: "Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Neboj, není nabitá!

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Další odkazy:

Naše tipy
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Tipy na zajímavé weby
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Doporučené odkazy
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Miroslav

Přání k svátku pro Helču

Blahopřání pro Lucku

Blahopřání 40 let

Zamilované stýskací SMS

Tlučhuba

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů