Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Pro dívky, Karetní hry, Sportovní hry, Animace, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Závody aut, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američan, Archivář, Florida Panthers, Imitátor, Esejista, Prezidenti ČR, Renesance, Rakousko-Uhersko, KHL, Náboženství, Olympijský vítěz, Hokej, Komunista, Protektorát, Prezidenti, Hejtmani, Básník, Normalizace, Diplomat, Státník, Vůdce, Spisovatel, Kněz, Egypt, Husité, Manýrismus, Charta 77, Sochař, Slovák, Lord, Hudebnice, Historik, Královna, KSČ, Mluvčí, Herečka apod.

černý humor, kameňáky, vtipy, ftipy, anekdoty, vtipné texty

Chcete se pobavit? černý humor, kameňáky, vtipy, ftipy, anekdoty, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O ženách, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O zvířátkách, O ekonomech, Frky o tchýních, O Somálcích, O Windows, O škole, Frky ze života apod.

Klíčová slova: humor, tipy, Prapory českých měst, Přehled zkratek a akronymů, Monica Belluci, Vlajky měst a obcí České republiky, internetové stránky, kuriozity, Biografie Lady Gaga, M, výukové pomůcky, Seznam státních vlajek, URL

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií školství, stavebnictví, politika, zkratky, latina, sport, cestování, náboženství a křesťanství, hardware, technika, věda, chemie, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, nápoje, rostliny, filozofie, materiály, literatura, nemoce, matematika, nástroje, software, příroda atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Češi, Producent, Rétorika, Pittsburgh Penguins, KSČ, Washington Capitals, Dallas Stars, Mluvčí, Miliardáři, Textař, Orlík, Nobelova cena, Vojáci, Máj, Boston Bruins, Hudba, Novinář, Sochař, Slovák, Hudebnice, Náboženství, Herec, Exilový prezident, Skladatel, Miliardář, Brno, Američané, Slovenští prezidenti, Císař, Dabérka, Starověký Egypt, Florida Panthers, Američan, Textařka, Olympijští vítězové, Itálie apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Keywords:Přehled souborových přípon, PC pozadí pro Windows, Biografie slavných osobností, Prapory regionů a království, Biografie Madonna, Free game online hry, odkazy, Skvělé hry online zdarma, Mary-Kate Olsen, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super free web games zdarma, K

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Akční hry, Postřehové hry, Adventury, Pro dívky, Bojové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry a tak dále.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit, jak přehrát, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít následující typy souborů: dokumenty, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Informace, inspirace pro volný čas

Frky, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, kameňáky, fórky, černý humor, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, černý humor, frky o zvířatech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: F, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky států USA, Omalovánky k vybarvení, Databáze osobností Kdo je to?, Databáze osobností Kdo je to?, cestování, Halle Berry, volný čas, pro dospělé, Prapory regionů a království, Stručný slovník pojmů a termínů

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Pozadí na plochu počítače - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro ultrabook, tablet, displej, PC, počítač, notebook, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, mobil, phablet a pro operační systémy Windows Me, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 7, Slackware, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 98. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, fraktály, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, nature - příroda, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, motorky, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, ptáci, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, zvířata, vesmír, kosmos, Formule 1, fantasy. Dostupné velikosti jsou 1920x1280, 1600x900, 2160x3840, 1080x1800, 2560x1600, 1280x1024, 1366x768, 750x1334, 1440x960, 3200x1800, 360x720, 768x1024, 2048x1080, 1080x1920, 1800x1440, 1152x864 atd.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Střílečky, Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní a podobně.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Dopravní značení, Full HD pozadí ke stažení, zdroje informací, Paris Saint-Germain F.C., Obrázky, kliparty, pro děti, R, Istanbul, č, Vlajky spojených států amerických, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Pozadí na plochu počítače - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro ultrabook, tablet, displej, PC, počítač, notebook, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, mobil, phablet a pro operační systémy Windows Me, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 7, Slackware, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 98. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, fraktály, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, nature - příroda, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, motorky, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, ptáci, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, zvířata, vesmír, kosmos, Formule 1, fantasy. Dostupné velikosti jsou 1920x1280, 1600x900, 2160x3840, 1080x1800, 2560x1600, 1280x1024, 1366x768, 750x1334, 1440x960, 3200x1800, 360x720, 768x1024, 2048x1080, 1080x1920, 1800x1440, 1152x864 atd.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Farmářské hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Deskovky, Auta a závodní, Barbie hry, Hannah Montana, Logické hry, Strategické onlinovky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, okresy České republiky, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Obrázky na plochu PC, doporučujeme, multimédia, Přehled zkratek a akronymů, Superhry a hry online zdarma, Biografie Ashanti, odkaz, školství, Dopravní značení, zeměpis, Obrázky a kliparty zdarma, linky, Athletic de Bilbao, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Další odkazy:

Narozeninová přání a přáníčka
Doporučené internetové odkazy
Britney Spears
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Jenny Mc Carthy
Linky na partnerské weby
Saudi Arabia
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Levné letenky
Zajímavé webové stránky
Sexy Alyssa Milano

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů