Textová přání, přáníčka a blahopřání
Navigace
» Přání zdarma
» Odkazy
» Kontakt
Ostatní
Partnerské weby, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Akční gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Logické hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Deskovky apod.

Kameňáky, fórky, fóry, vtipy, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, fóry, vtipy, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O mužích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Němcích, O Windows, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O ženách, O škole, O Chucku Norrisovi apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Síť, informace a zábava

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Pozadí na tablet - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na tablet. jsou vhodná pro tablet, PC, ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobil, mobilní telefon, počítač, phablet, monitor, smartphone a pro operační systémy Linux Fedora, Slackware, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows XP, Windows 2000, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows NT, Lubuntu, Linux Mint. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, wallpapery, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, letadla, rostliny, květiny, kytky. Zvolte si z rozměrů 360x760, 1600x1200, 1536x864, 1200x1920, 1280x800, 2048x1536, hi res 2560x1920, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1280x768, 1536x2048, 1024x768, 1366x1024, 1920x1200, 1600x900, 1280x960 atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, školství, internetové stránky, Křesťanské omalovánky k vytištění, Ilustrační obrázky, Pozadí na tablet, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online vánoční webzine

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Nebraska, Severní Dakota, Jižní Karolína, New Hampshire, Rhode Island, Aljaška, Wisconsin, Indiana, New Jersey, Severní Karolína, Pensylvánie, Illinois, Havaj, New York, Utah, Louisiana, Arkansas, Massachusetts, Georgie, Nové Mexiko, Mississippi, Arizona, Vermont, Missouri, Washington atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Informace, informace a zábava

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Vermont, Západní Virginie, Pensylvánie, Colorado, Nebraska, Kalifornie, New Jersey, Wyoming, Tennessee, Kentucky, Missouri, Oklahoma, Rhode Island, Montana, Arizona, Connecticut, Utah, Kansas, Michigan, Idaho, Wisconsin, Indiana, Nové Mexiko, Arkansas, Minnesota, Louisiana atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, hudební zkratky, měny, týmy NHL, státy usa, vojenské hodnosti, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, okresy České republiky apod.

Keywords:Vlajky amerických států USA, multimédia, Online testy a kvízy zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přáníčka k výročí svatby, Super online flash hry, Životopisy slavných osobností, pro dospělé, Poker OMAHA hold em, odkaz, Dopravní značky, F

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Karetní, Klasické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové, Střílečky a podobně.

Náš tip, informace a zábava

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, zločin a právo, nadpřirozené osoby, mytologie, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, politika, školství, křesťanství, národnost, vlastnosti, žurnalisté a novináři, psychologie, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, poruchy, filozofie, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: info, Databáze osobností Kdo je to?, PC pozadí pro Windows, Antistresové omalovánky, internet, Státy a jejich prapory, zeměpis, Vlajky organizací, Seznam přípon a koncovek souborů, webové stránky, F, Online životopisy, biografie

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kancléř, Kněz, Zavražděn, Novinář, Pedagog, Američan, Ministr zahraničí, Básníci, Imitátor, Filozof, Zpěvačky, Diplomat, Lord, Boston Bruins, Romantismus, Trenérka, Ministři, Podnikatel, Brno, Philadelphia Flyers, Generalissimus, Starověký Egypt, Hejtmani, NHL, Herečka, Hokej, Náboženství, Poprava, Čech, Architekt, Producent, Režisér, Komunista, Vrah, Máj, Textařka apod.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Barbie hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Omalovánky, Hannah Montana, Logické hry, Adventury, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Oddechové hry apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší hry pro dívky, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, volný čas, linky, Online hry zdarma, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, zdroje informací, weby, H

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Internet, síť, informace a zábava

Fórky, kameňáky, vtipy, frky, ftipy, fóry

Chcete se uvolnit? Fórky, kameňáky, vtipy, frky, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky o tchýních, O Windows, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky apod.

Wallpapers na PC ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, notebook, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobil, monitor, phablet, PC a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, macOS, Windows 2000, Java ME, SUSE Linux, Windows 7, Windows Me, Windows 10, Linux Xubuntu, Red Hat Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, rostliny, motorky, motocykly, hudební tapety, voda a bubliny, letadla, příroda, krajina, wallpapery, zvířata, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, auta, Roztomilá zvířátka, noční města, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1152x768, HD 1280x720, 1200x1920, 1680x1050, 1024x600, 1920x1280, 1920x1440, 2048x1536, 2560x2048, 800x1280, 375x667, 1280x800, 1600x2560, hi res 2560x1920, 1600x900, Full HD 1080x1920 atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: lékařství a medicína, internet, kultura, ekonomie a ekonomika, hardware, materiály, věda, sport, náboženství a křesťanství, český jazyk, zkratky, nápoje, nemoce, politika, bankovnictví, fyzika, literatura, účetnictví, chemie, matematika, různé, jídlo, školství, počítače atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled souborových přípon, výukové pomůcky, Webové online hry zdarma, Livre de coloriage, Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, doporučujeme, zábava, K, Wallpapers na PC ke stažení, Ekonomie, Karl Marx,

Několik fórů na závěr. Vtip Nebezpečný walkman: Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Motokros, motorky, závody
Partnerské weby
Nejlepší web stránka
Doporučené odkazy
Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Naše tipy
Obrázek Velikonoční slepička
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (25. červenec 2021) slaví svůj svátek Jakub a Timur, zítra (26. červenec 2021) oslavuje jmeniny Anna a Anita, pozítří (27. červenec 2021) má svátek Věroslav a Bertold, 28. červenec 2021 bude mít svátek Viktor, Alina a Inocenc. 29. červenec 2021 bude slavit Marta, Beatrice a Olaf.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Josef

Blahopřání k vysvědčení

Přání pro Kamila

Blahopřání k narozeninám pro tatínka

Zamilované SMSky

Básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů