Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sebevražda, Pop, Křesťanství, Kněz, Hudebnice, Normalizace, Washington Capitals, Poslanci, Kancléř, Spisovatel, KSČ, Zpěvačky, Ital, Překladatel, Kladno, Závodník, Habsburkové, Brno, Olympijský vítěz, Sochař, Pedagog, Imitátor, Hejtman, Historik, Státník, Komik, Čech, Prezident, Gymnasté, První republika, Žhavé výstřely, Komunisté, Angličané, KHL, Vražedkyně, Charta 77 apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, linky, Free game online hry, pro děti, Wayne Rooney footballeur, Nejlepší zeměpisné kvízy, Státy a jejich prapory, Slovník pojmů Co je to?, eHarmony online dating website for Lasting Relationships, zeměpis, info, H, URL

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Střílečky, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Relaxační hry a tak dále.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Texas, Západní Virginie, Severní Dakota, Virginie, Ohio, Aljaška, Vermont, Florida, New Jersey, Indiana, Rhode Island, Kalifornie, Maine, Georgie, Alabama, Wyoming, Montana, Pensylvánie, Jižní Karolína, Maryland, Kentucky, Kansas, Washington, Nebraska, Mississippi atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Keywords:počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky na PC, Rie Miyazawa, webové stránky, cestování, Přehled zkratek a akronymů, Yasmine Bleeth, Životopisy osobností, Webové html5 hry zdarma, hyperlinky

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Překladatel, Královna, Nobelova cena, Rakušan, Philadelphia Flyers, Vražedkyně, Hejtman, Zlatý slavík, Washington Capitals, Rétorika, Obchodník, Politik, Státník, Protektorát, Žijící, Američané, Vládce, Vojáci, Továrník, Pedagog, Producent, První republika, Generalissimus, Závodník, Miliardář, Poslanec, Itálie, Slovák, Prezidenti, Rock ‚n‘ Roll, Nežijící, Žhavé výstřely, Kancléř, Habsburkové, Zpěvák, Textař apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Frky, fórky, anekdoty, vtipy, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Frky, fórky, anekdoty, vtipy, kameňáky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Flags of the world, zdroje informací, zadarmo, zajímavosti, Úspory a spoření, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, F

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit následující typy souborů: konfigurační soubory, obrazy disků, video soubory, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, podnikání a podnikatelé, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, herectví, herci a herečky, umělci, politici, Spisovatelé a básníci, politika, nadpřirozené osoby, zločin a právo, mytologie, lékařství, záliby, vlastnosti, národnost, fikce a fantasy, křesťanství, sport, profese a zaměstnání atd.

Klíčová slova: Adventní magazín, Obrázky na PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Elisha Cuthbert, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, internet, Jakarta city, multimédia, Přehled vlajek USA, Nej hry online

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit následující typy souborů: konfigurační soubory, obrazy disků, video soubory, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Vše o Vánocích, Hry pro kluky, zábava, M, Sexy Jennifer Aniston, volný čas, V, Webové html5 hry zdarma, odkaz, humor, Prapory všech zemí světa, Fotky Elisha Cuthbert, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýnka a šéfová: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

Sexy Matsushima Nanako
Doporučené internetové odkazy
Kate Winslet
Linky na partnerské weby
Fotky Taylor Swift
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky na plochu města
Partnerské internetové stránky
History of travel
Odkazy na partnerské weby
Biografie Beyoncé Knowles

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů