Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Dopravní značky, Hry pro nejmenší online, webové stránky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Cristiano Ronaldo, linky, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, kuriozity, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, V, Hry pro dívky online

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční pozadí, Schleich, Borovice, Pastýř, Milka, Popelka, Tiskárna, Přání, Sám doma, Zima, Řetězy, Neviňátko, Kinder, Obrazovka, Jezulátko, Vídeňský punč, Alkoholový kalendář, K Tisku, Bramborový salát, K Vytištění, Advent, Hostina, Ježíš Kristus, Vánoční svařák, Vánoční dekorace, Kameňák, Blahopřání, Kapr, Brno, Vánoční trhy, Vosí hnízda apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Frky, fóry, vtípky, ftipy, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, fóry, vtípky, ftipy, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O manželství, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Windows, Frky o tchýních, O Němcích, O mužích, O Slovácích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky ze života, O zvířátkách, O ženách apod.

Keywords:Dopravní značky, zadarmo, F, zajímavosti, Flags of the world countries, Kliparty zdarma ke stažení, info, Skvělé hry online zdarma, Pozadí na plochu sport, Obrázky na PC, Nejhranější online testy a kvízy, Obrázky na plochu počítače

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, okresy České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Obrázky na PC - pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. vhodné pro PC, mobilní telefon, počítač, mobil, tablet, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows 7, Slackware, Windows XP, Windows 10, Android, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Linux Fedora. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, květiny, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, hmyz a pavouci, fantasy, nature - příroda, sportovní a závodní auta, Formule 1, fraktály, zvířata, ptáci, oceán, moře, pláže, motorky, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos. Stahujte ve velikostech 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 2560x1600, 1600x900, 2048x1536, 1152x768, 1080x1800, 1280x768, 393x786, HD 1280x720, 1920x1280, 4800x1200, 375x667, 2048x1080, 1152x1920 atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, účetnictví, kultura, věda, fyzika, internet, nápoje, filozofie, stavebnictví, bankovnictví, software, psychologie, jídlo, zločin a právo, školství, rostliny, latina, chemie, literatura, politika, náboženství a křesťanství, matematika, nemoce, hardware atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vražedkyně, Královna, Historik, AIDS, Pedagog, Renesance, Hokejisté, Hudebnice, Podnikatelé, Itálie, Češi, Masový vrah, ČSSD, Angličané, Rock ‚n‘ Roll, Francouz, Čech, Orlík, Američané, Rakušan, Maršál, Poslanec, Novinář, Architekt, Císař, Archivář, Komunista, Egypt, Továrník, Režisér, Diplomat, Vrah, Vládce, Politik, Avangard Omsk, Voják apod.

Klíčová slova: internetové stránky, webovky, volný čas, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, Sharon Stone, Webové online testy zdarma, odkazy, Státy a jejich prapory, Staré hry online

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. lze použít v počítač, smartphone, phablet, displej, mobil, obrazovka počítače, tablet, notebook, PC, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Linux Mint, Linux Xubuntu, Lubuntu, Mac, Windows 98, Slackware, Windows Server 2012, Windows 10, OSX, Apple iOS (iPhone), FreeBSD. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, květiny, fantasy, flóra, stromy, Formule 1, hmyz a pavouci, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, motorky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos. Dostupná rozlišení jsou 2560x1440, 3200x1800, 1280x768, 1080x1800, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1920x1080, 1200x1920, 1024x600, 1366x768, 3200x1200, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1440x900, 768x1024 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Perníčky, Zdraví, Film, Sněhová vločka, Desktop, Blahopřání, Strom, K Vytisknutí, Silvestr, Vánoční tapety, Bramborový salát, Sám doma, Vídeň, bezlepkové cukroví, Vánoční koule, Písnička, Linux, Dia, K Vytištění, Wallpaper, Vánoční koledy, Vánoční kaktus, Papírový vánoční stromek, Pro děti, Rumové řezy, Stromeček, Jingle Bells, Vánoce, Špalda, Kinder, Vídeňský punč apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, národnost, historie, školství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, profese a zaměstnání, sport, mytologie, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, herectví, herci a herečky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, státní správa, věda, osobnosti, podnikání a podnikatelé atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: humor, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie slavných osobností, Sara Shimada, hyperlinky, PC pozadí pro Windows, weby, Online omalovánky, zdarma, cestování, Vlajky amerických států USA

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. lze použít v počítač, smartphone, phablet, displej, mobil, obrazovka počítače, tablet, notebook, PC, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Linux Mint, Linux Xubuntu, Lubuntu, Mac, Windows 98, Slackware, Windows Server 2012, Windows 10, OSX, Apple iOS (iPhone), FreeBSD. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, květiny, fantasy, flóra, stromy, Formule 1, hmyz a pavouci, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, motorky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos. Dostupná rozlišení jsou 2560x1440, 3200x1800, 1280x768, 1080x1800, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1920x1080, 1200x1920, 1024x600, 1366x768, 3200x1200, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1440x900, 768x1024 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, v čem spustit, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, obrazy disků, internet a web apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: pro děti, Prapory regionů a království, Nejlepší hry pro dívky, Tapety na PC, výukové pomůcky, O filmech Avatar 1 a 2, Hry pro kluky, zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, Algeria,

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Naše tipy
Zamilované sms vzkazy
Zajímavé internetové odkazy
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (26. říjen 2021) slaví svůj svátek Erik a Erich, zítra (27. říjen 2021) oslavuje jmeniny Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, pozítří (28. říjen 2021) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, 29. říjen 2021 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva. 30. říjen 2021 bude slavit Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Miroslav

PF 2017

Blahopřání pro Kubíka

SMS k narozeninám

Zamilované SMS pro miláčka

Osobnosti, lidé, profese

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů