Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, historie, národnost, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, politici, herectví, herci a herečky, záliby, žurnalisté a novináři, mytologie, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, politika, školství, lékařství, umělci, přezdívky, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, věda, fikce a fantasy, vlastnosti atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak přehrát, v čem upravit, jak importovat, kterak editovat, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit následující typy souborů: grafiku, dokumenty, video soubory, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Počítačové a deskové strategické válečné hry, A, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, humor, Zlatan Ibrahimović, Online vánoční magazín, počítače, Webové html5 hry zdarma, Staré hry online

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Full HD tapety na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro displej, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, smartphone, monitor, PC, počítač, notebook, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Slackware, macOS, Linux Xubuntu, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 10. Tapety na PC z kategorií vesmír, planety, galaxie, zvířata, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, příroda, krajina, psi a štěňátka, auta, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, wallpapery, rostliny, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 1800x1440, 1440x2560, 854x480, hi res 2560x1920, 1280x854, 2560x1440, 1600x2560, 360x640, 1440x900, 360x760, 768x1024, 1536x864, 1680x1050, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 2560x2048 atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, lékařství, historie, věda, herectví, herci a herečky, mytologie, poruchy, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, školství, rodinné vztahy, osobnosti, křesťanství, filozofie, politici, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, vlastnosti, politika atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Keywords:Dopravní značky, Obrázky, kliparty, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, info, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Vánoční magazín, Super online flash hry, zeměpis, Obrázky k svátku, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky vlajek měst ČR, webovky

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: K, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší online, Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník, K, PC tapety pro Windows, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Flags of the world countries, zábava, Americké federální vlajky, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Kentucky, Virginie, New Hampshire, Colorado, Massachusetts, Florida, Wisconsin, Rhode Island, Delaware, Michigan, Missouri, Vermont, Minnesota, Mississippi, Louisiana, Ohio, Washington, Aljaška, Arizona, Severní Dakota, Pensylvánie, Kansas, Havaj, Jižní Dakota, Montana atd.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Hry s koňmi, Omalovánky, online html5 hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, náboženství, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, muži, zelenina, sport, ptáci, symboly, hmyz, dopravní prostředky, ženy a dívky, zvířata, jídlo a nápoje, květiny, Vánoce a Advent, stavby, hudba, mapy, halloween, přístroje atd.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, F, Prapory českých měst, Tapety na plochu Formule 1, Prapory regionů a království, URL, pro dospělé, Gambling, betting, internetové stránky, tipy, cestování

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Kentucky, Virginie, New Hampshire, Colorado, Massachusetts, Florida, Wisconsin, Rhode Island, Delaware, Michigan, Missouri, Vermont, Minnesota, Mississippi, Louisiana, Ohio, Washington, Aljaška, Arizona, Severní Dakota, Pensylvánie, Kansas, Havaj, Jižní Dakota, Montana atd.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Hry s koňmi, Omalovánky, online html5 hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, obecné zkratky, měny, geocaching, země EU, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, okresy České republiky apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Obrázky na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro PC, mobil, monitor, notebook, tablet, displej, obrazovka počítače, počítač, smartphone, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows XP, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Windows NT, Chrome OS, Linux Ubuntu, Android, Lubuntu. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Formule 1, zvířata, motorky, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, ptáci, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, květiny. Dostupné rozměry 1200x1920, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1366x768, 640x480, 1152x1920, 1080x1800, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1024x768, 750x1334, 1280x960, 1280x720, 1920x1440, 375x812 atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Moudrosti, hlášky, bonmoty, myšlenky, aforismy, přísloví, rčení

Citáty slavných, Moudrosti, hlášky, bonmoty, myšlenky, aforismy, přísloví, rčení, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, pro děti, volný čas, F, multimédia, Biblické omalovánky, hyperlinky, Hry pro kluky, weby, Obrázky na PC ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, internet, Manchester United FC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Už se stmívá: Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Další odkazy:

Blahopřání k MDŽ
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky ke stažení na plochu
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Partnerské weby
Sexy Naomi Campbell
Naše tipy
Pink

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů