Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, M, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super online hry zdarma, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, zeměpis, webovky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky ke stažení, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Online životopisy, biografie slavných osobností

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Fóry, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O mužích, Frky o tchýních, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Somálcích, O manželství, Vtipy o Bohu apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, doporučujeme, Super online flash hry, Kolumbijská vlajka, URL, zdroje informací, K, Charlize Theron, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky měst České republiky, internetové stránky

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Logické hry, Barbie hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Deskovky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, online html5 hry, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, sport, věda, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, ovoce, smajlíci a emotikony, zvířata, halloween, láska, nástroje a přístroje, ženy a dívky, nápoje, dopravní prostředky, květiny, přístroje, náboženství, rostliny, osobnosti a lidé, stavby, symboly, ptáci atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: V, školství, Vlajky zemí světa, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, odkazy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, Svátky, jmeniny, kalendář, webové stránky, volný čas, Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Výroky, bonmoty, hlášky, motta, myšlenky, přísloví, rčení

Slavné citáty, Výroky, bonmoty, hlášky, motta, myšlenky, přísloví, rčení, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Kameňáky, anekdoty, frky, vtipné texty, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, frky, vtipné texty, vtípky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné hádanky, murphyho zákony, černý humor, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Pro dívky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Strategie, Závody aut, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: hyperlinky, linky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Co je to GFE?, zajímavosti, Dopravní značení, Nej hry online, Vlajky krajů České republiky, cestování, tipy, Federace USA

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvák, Pop, Washington Capitals, Vojevůdce, Právník, Herec, Novinář, Angličané, Žhavé výstřely, Čeští králové, Fotograf, Prezidenti ČR, Slováci, Francouz, Rakušan, Hejtmani, Boston Bruins, Miliardář, Vůdce, Husité, Česká královna, Podnikatel, Manýrismus, Politik, Závodník, Básník, Český slavík, Architekt, Dramatik, Kněz, Hokej, Křesťanství, Překladatel, Prezidenti USA, Vládce, Poprava apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, Obrázky a kliparty zdarma, F, zdarma, Tapety na PC, Obrázky k jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, výukové pomůcky, pro děti, Webové html5 hry zdarma, Vánoční web, počítače, Jak hrát ruletu online?,

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Nevěřim na horoskopy.

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Naše tipy
Přání k svátku
Doporučené odkazy
Ocean wallpapers
Zajímavé internetové odkazy
Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení
Partnerské weby
Freeware
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (4. červenec 2020) slaví svůj svátek Prokop a Ulrich, zítra (5. červenec 2020) oslavuje jmeniny Cyril a Metoděj, pozítří (6. červenec 2020) má svátek Izaiáš a Spytihněv, 7. červenec 2020 bude mít svátek Bohuslava, Hostivít a Donalda. 8. červenec 2020 bude slavit Nora, Kilián a Edgar.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k svátku

Přání k odchodu

Blahopřání pro Marka

Přání k narozeninám pro manžela

Vyznej lásku pomocí SMS

Městské vlajky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů