Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Partnerské weby, volný čas a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Síť, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, lékařství, politika, národnost, státní správa, školství, filozofie, umělci, historie, profese a zaměstnání, sport, vlastnosti, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, zločin a právo, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, psychologie, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, mytologie atd.

Tapety do mobilu - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. jsou vhodná pro tablet, notebook, obrazovka počítače, počítač, smartphone, phablet, mobil, PC, mobilní telefon, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows 95, Lubuntu, Windows NT, Windows 7, Java ME, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 2000, Red Hat Linux, Mac, Linux Fedora. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, zvířata, letadla, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, wallpapery, voda a bubliny, auta, motorky, motocykly, psi a štěňátka, budovy a stavby, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí. Dostupné velikosti jsou 1024x600, 1152x864, 1600x2560, 393x786, 360x760, 800x1280, 1536x2560, 1024x768, 800x600, 1280x800, 640x480, Full HD 1080x1920, 412x846, 768x1024, 750x1334, HD 1280x720 atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Webové online testy zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Ilustrace, obrázky, Ježíšek, doporučujeme, Tapety do mobilu, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vánoční zábava, internetové stránky, pro děti, weby, Online životopisy, biografie slavných osobností

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Výroky, úsloví, moudrosti, myšlenky, přísloví, hlášky, moudra

Citáty slavných osobností, Výroky, úsloví, moudrosti, myšlenky, přísloví, hlášky, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o svobodě, citáty o rozumu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o bohu od různých známých osobností.

Informace, volný čas a zábava

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:humor, F, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tinder, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkaz, Dopravní značení, Yasmine Bleeth, zábava, Přehled formátů souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, sport, ovoce, věda, stavby, auta, přístroje, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, zelenina, náboženství, mapy, jídlo a nápoje, muži, rostliny, ptáci, dopravní prostředky, láska, osobnosti a lidé, zvířata, halloween atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Anekdoty, frky, fóry, vtípky, vtipy, kameňáky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, frky, fóry, vtípky, vtipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Windows, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O manželství, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O škole apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, internet, Seznam státních vlajek, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, F, webové stránky, Přehled vlajek USA, Kdo je to Ježíšek?, tipy, A, výukové pomůcky, Nejlepší online hry zdarma

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Internet, síť, volný čas a zábava

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty, fórky, frky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, kameňáky, vtipné texty, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC. můžete využít v displej, monitor, mobilní telefon, ultrabook, tablet, mobil, smartphone, PC, počítač, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, Windows 10 Mobile, macOS, Slackware, Windows XP, OSX, BlackBerry OS, Java ME, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Windows 98. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, Rally, závody aut, květiny, fantasy, oceán, moře, pláže, zvířata, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, motorky, fraktály, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů 3200x1800, 393x786, 360x760, 1440x960, 375x812, 800x600, 1280x768, 360x720, 1152x1920, HD 1280x720, 1280x720, 3200x1200, 2048x1080, 1920x1440, 4800x1200, 2560x1440 atd.

Klíčová slova: multimédia, V, M, Slot machine, A, Státní prapory všech států, Online vánoční magazín, Vánoční svícen, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Pozadí na PC, odkazy

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Náš tip, volný čas a zábava

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Barbie hry, Farmářské hry, Oblíkačky apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, v čem upravit, jak otevřít, jak převést, čím prohlížet soubory těchto typů: internet a web, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: školství, Online vánoční webzine, Full HD pozadí ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, Vánoční trhy, webovky, kuriozity, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Skvělé hry online zdarma, Přehled formátů souborů, volný čas, Svíčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Naše tipy
Text známé vánoční koledy Jak jsi krásné, neviňátko
Doporučené odkazy
Mesin slot
Partnerské weby
Omalovánky pro děti
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (24. říjen 2020) slaví svůj svátek Nina, Selina a Narcis, zítra (25. říjen 2020) oslavuje jmeniny Beáta a Kryšpín, pozítří (26. říjen 2020) má svátek Erik a Erich, 27. říjen 2020 bude mít svátek Šarlota, Zoe, Zoja a Lota. 28. říjen 2020 bude slavit Alfréd, Jidáš a Juda.


Vyhledání

Reklama


OdkazyTexty přání k svátku

Blahopřání k odchodu do pence

Přání pro Filipa

Gratulace manželovi k narozeninám

Texty zamilovaných SMS

Cristiano Ronaldo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů